volejte: 604 289 849

Výroba kuchyňských linek
a kompletní realizace interiérů
na zakázku přímo v Ostravě

O kuchyňském studiu RENA

Výroba kuchyňských linek na zakázku přímo v Ostravě

Naše firma se zabývá výrobou kuchyní a interiérů na zakázku od roku 2 000. Nabízíme kompletní servis od služeb designér Ostrava, zaměření, zpracování návrhu na PC, optimální prostorové řešení, veškeré přípravné práce pro instalaci kuchyně, montáž včetně spotřebičů jakékoliv značky. Po celou dobu svého působení se snažíme o individuální přístup ke každému zákazníkovi. Při zpracovávání návrhů využíváme nejnovější trendy, materiály a inovace v oblasti kuchyňského nábytku s ohledem na přání zákazníka a ergonomii kuchyně, kdy využíváme zónový plánovač firmy Blum DYNAMIC SPACE.

Kuchyně na míru s vlastní výrobou v Ostravě

Kuchyňské studio Ostrava používá k výrobě kuchyní na míru vlastní stolárnu a výrobní zázemí. Proto jsme si vždy jisti tím, co říkáme.

K výrobě kuchyní používáme DLT desky, hraněny PUR technologií s ABS hranou, dekorativní materiály s lesklými povrchy - T- acrylic - firma Trachea, Thermopal Senosan, dvířka masívní, foliovaná - firma Trachea - záruka 5 let, dýhovaná a lakovaná.

Používáme kvalitní kování s doživotní zárukou firmy BLUm, Kessebohmer, Hettich, pracovní desky Egger, Kronospan, Pflederer, Duropal, přírodní kámen - žulu, Technistone, umělý kámen - GetaCore, Rauvisio nebo keramické pracovní desky.

Termín dodání nové kuchyně je 5 až 8 týdnů (dle zvoleného materiálu) od Vaší první návštěvy kuchyňského studia RENA v Ostravě.

Moderní kuchyně na míru

Nábytek na zakázku v Ostravě

Nabízíme moderní, originální řešení jakkéholiv prostoru Vašeho interiérů. Standartně nabízíme výrobu nábyku na míru - vestavěných skříní, šaten, dětských pokojů, obývacích pokojů, ložnicí, vstupních hal, kanceláří. Zpracujeme Vám vizualizaci, pomůžeme s výběrem materiálů.

Rádi vám předvedeme ukázku realizovaných prací zakázkové výroby nábytku v Ostravě. Oslovte nás! 

Další zajímavé vizualizace Interiérový design Renáta Pokorná najdete na webu www.designpokorna.cz

na začátek stránky