volejte: 604 289 849

Výroba kuchyňských linek
a kompletní realizace interiérů
na zakázku přímo v Ostravě

Hodnoceno zákazníky

Klient. - Manželé Tvarůžkovi, Rekonstrukce kuchyně Čavisov


Rekonstrukce kuchyně Čavisov, říjen 2020 Dovolte mi touto cestou, abychom Vám jěště jednou poděkovali a vyjádřili velkou spokojenost celému kolektivu studia RENA za velice profesionální přístup k rekonstrukci naší kuchyně. Od první schůzky, až k finálnímu předání vše probíhlo hladce, s dodržením všech dohodnutých termínů, včetně dobrých rad potřebných k realizací naší rekonstrukce. Velice si vážíme vstřícnosti a ochoty s jakou k nám bylo přistupováno.Výsledkem Vaší práce je naše krásná a moderní kuchyně. S určitostí můžeme říct, že kdo si vybere tuto firmu, nebude litovat a rozšíří tak řadu spokojených zákazníků.
Manželé Tvarůžkovi, 723 701 853.

neověřeno


Klient. - Milatova Lucie, Staré město u Frýdku-Místku


Bez váhání předávám touto cestou pozitivní referenci na celý tým studia RENA. Díky profesionálnímu přístupu, trpělivosti, kreativitě, pracovitosti, ochotě řešit nečekané a v neposlední řadě dovednosti dodržet smluvené termíny máme nyní stylovou kuchyň, vestavěné skříně a šatnu, které jsou funkční ozdobou našeho starého zrekonstruovaného domu. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.
Milatova Lucie, 737 650 914.

neověřeno

neověřeno


Klient. - Vestavěná skříň, Ostrava


Pan Strakoš, odvedl luxusni práci. Děkuji všem, kteří se podíleli na realizaci vestavěné skříně.
Marek Bedec

neověřeno


Klient. - Rekonstrukce kuchyně, Ostrava


Kuchyňské studio RENA jsem si pro rekonstrukci své kuchyně vybrala spíše náhodně, hlavně z důvodu blízkosti bydliště. Velmi milé jednání, ochota poradit i vyhovět všem mým přáním byly důvodem, že jsem již jiné studio nehledala a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Od návrhu kuchyně po konečnou realizaci vše proběhlo hladce, s dodržením všech termínů a v návaznosti na související stavební a instalační práce. Je úžasné, že v dnešní době existuje firma, na kterou je možné se plně spolehnout a která pracuje kvalitně a s dodržením termínů. Pracovníkům firmy patří mé poděkování a přeji mnoho zdaru v dalším podnikání.
Ivana Köcherová

neověřeno


Klient. - Rekonstrukce kuchyně, Ostrava


Na doporučení naší známe jsme se po návštěvě několika kuchyňských studií rozhodli pro studio RENA. Velice vstřícně a mile vyslechla naše požadavky a představy pracovnice studia, která ve velmi krátké době připravila také několik návrhů, jak by naše nová kuchyň mohla vypadat. Je nutné podotknout, že po upřesnění drobných detailů a po podepsání smlouvy proběhlo vše v daných termínech a nyní vysněná kuchyň slouží svému účelu. Firmu s čistým svědomím doporučujeme všem dalším potenciálním klientům. Pracují pečlivě a spolehlivě. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se na naší kuchyni podíleli.
Karel Doubrava

neověřeno


Klient. - Rekonstrukce domu, Ostrava-Heřmanice


K rekonstrukci nově pořízeného domku jsem náhodou a spíše intuitivně zvolil studio Rena. Designérce, paní Pokorné, jsem sdělil svoje představy a ona a její spolupracovníci mi splnili můj sen o pěkném bydlení, včetně vytouženého krbu, o kterém jsem vzhledem k dispozici domu nedoufal, že jej bude možné realizovat. Mám již i neblahé zkušenosti z rekonstrukce s jinou firmou v minulosti a proto mohu porovnat: nebe a dudy! S RENOU byla perfektní komunikace a dodrželi všechny termíny. Byl jsem spokojen i s nábytkem precizně vyrobeným na míru. O vše, vč. vymalování, hrubého úklidu, včetně odvozu odpadu, bylo postaráno. Firmu mohu s čistým svědomím doporučit všem, kdo si chtějí ušetřit nervy s prací otrávenými a neochotnými řemeslníky a chtěl bych paní šéfové Renátě Pokorné a všem jejím spolupracovníkům touto cestou ještě jednou poděkovat.
MUDr. Jiří Šabrata

neověřeno


Klient. - Rekonstrukce Mateřské školy Na Zámku, Ostrava


Moc děkuji, všichni tu obdivují naše nové třídy, tak nás to moc těší....poděkujeme osobně.
Prokopová

neověřeno


Klient. - Rekonstrukce kuchyně Poštát červen 2014


děkuji, za všechno... musím Vám poděkovat za krásný přístup k nám i k Vaší práci...mám pocit, že každá kuchyň je jakoby Vaše dítě a děláte to opravdu s láskou a chcete to mít ťipťop...
jen tak dál, s pozdravem a úctou K. Hladíková

neověřeno


Klient. - Kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna, skříně Ostrava únor 2014


Děkuji za Vaši práci. Dostavovali jsme dům a všude bylo plno nedodělků a nedostatků, takže jsme velmi dlouho vybírali i realizační firmu pro dodání nábytku do našeho nového domu. Jsme s manželem rádi, že jsme vybrali právě Vás. Vše proběhlo bez problémů. Jsme moc spokojeni. Můžeme Vás jenom doporučit.
Hezký den Dostalíková

neověřeno


Klient. - Rekonstrukce kuchyně i ložnice Ostrava Poruba 2014


Zdravím Vás, děkujeme za kuchyň i ložnici. Vše proběhlo Ok. Chtěl bych pochválit pana technika, který nejen že vše změřil zpracoval, pořád jsme byli v kontaktu, ale když přišel předávat kuchyň , tak než kluci domontovali vše uklidil , zametl... víc takových zaměstnanců.
Čihák , Ostrava -Poruba /2014

neověřeno


Klient. - Rekonstrukce kuchyně Orlová prosinec 2011


Pozdrav z Orlové
Dobrý den pan Pokorná,
chtěla bych Vám Vám ještě jednou poděkovat za perfektní práci a přístup. Vše klaplo výborně. Stolaři byli také moc šikovní. Kuchyň máme již více jak 2 roky a vše skvěle funguje. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás.
S pozdravem Mihulová, Orlová

neověřeno


Vaše hodnocení nás zajímá? Napište nám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti studio RENA - Renáta Pokorná. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

Ukázky kompletních interiérů

ukázky kompletních interiérů RENA

Fotogalerie s obrázky kompletních interiérů. Nafotili jsme pro vás vybrané realizace proměny interiérů. Navrhneme Vám nejvhodnější možné prostorové řešení, s ohledem na Vaše přání, potřeby a životní styl. Doporučíme barevné a materiálové spektrum, dekorace, osvětlení pro Váš nový interiér. Pomůžeme Vám s realizací a kordinací všech prací.

přejít na galerii

na začátek stránky