Proměny interiéru PŘED a PO rekonstrukci

Na vybraných realizacích vám chceme ukázat jak je možné změnit váš interiér, aby odpovidal moderním trendům. Každý si dnes může dopřát kvalitní a profesionální rekonstrukci bytu. Přece jen je to místo kde tráví člověk většinu svého času tak proč si to neužít v krásném interiéru.

Proměna obývacího pokoje a kuchyně před rekonstrukcí

Přáním paní majitelky byla nová kuchyň. Nabídla jsem řešení, kdy došlo k vybourání části příčky mezi obývacím pokojem a kuchyní, aby došlo k propojení prostoru a aby i v malé kuchyni vznikl dostatek úložných prostor, ale hlavně pracovní plocha - krásná osvětlená - pod oknem. I když byl interiér domu hezký - došlo postupně na řadu neplánovaných úprav dle návrhu - úprava stávajícího krbu na modernější verzi a to pouze osekáním všeho co šlo, krbová vložka byla zachována. Dále pak SDK příčka, aby vznikla nika pro osvětlené police a nakonec došlo i na podlahu, i když pan majitel na začátku prohlásil, že podlaha v žádném případě. Výsledek snad stojí za to.

Proměna obývacího pokoje a kuchyně po rekonstrukcí


Proměna obývacího pokoje před rekonstrukcí

Zásadní promena interiéru obývycího pokoje.

Proměna obývacího pokoje po rekonstrukcí


Proměna kuchyně č.2. před rekonstrukcí

Proměna č. 2 - Při této rekonstrukci kuchyně došlo k větším stavebním úpravám. Na původních fotkách je vidět za oknem balkon, který majitelé téměř nevyužívali. Rozhodli jsme se proto o posunutí původní obvodové stěny o hloubku balkónu. Na fotkách po reskonstrukci je vidět překlad / v tomto místě byla obvodová stěna/. Vznikl velký, díky oknům, krásně prosvětlený prostor pro kuchyň.

Proměna kuchyně č.2. po rekonstrukcí


Proměna kuchyně č.1. před rekonstrukcí

Požadavkem majitelky podkrovního bytu bylo, aby se do části s kuchyňským koutem vešel i jídelní stůl. Aby byly zachovány dostatečné průchody kolem nábytku, byla nutná velká dispoziční změna - původně byly odpady pro dřez připraveny pod oknem. Vodu jsme přesunuli a celou kuchyň umístili do prostoru kolem podpěrného trámu. Prostor pro stůl vznikl pod střešním oknem.

Proměna kuchyně č.1. po rekonstrukcí


fotografie Restaurace a kavárny LUNA před rekonstrukcí

fotografie Restaurace a kavárny LUNA po rekonstrukcí


fotografie bytu před rekonstrukcí

fotografie bytu po rekonstrukcí


Kuchyně RENA
hrajte si s overface. Více informací

Uvažujete o nové kuchyni? Vaší poptávku zpracujeme ZDARMA nezávazná poptávka
Poslat poptávku

byt po rekonstrukcí byt po rekonstrukcí

byt před rekonstrukcí byt před rekonstrukcí

Ukázky vybraných proměn interiérů

Fotogalerie s obrázky proměn interiérů. Nafotili jsme pro vás vybrané realizace proměny interiérů před a po rekonstrukci. Navrhneme Vám nejvhodnější možné prostorové řešení, s ohledem na Vaše přání, potřeby a životní styl. Doporučíme barevné a materiálové spektrum, dekorace, osvětlení pro Váš nový interiér. Pomůžeme Vám s realizací a kordinací všech prací.

zobrazit proměny