Doplňky

Nabízíme širokou nabídku kuchyňských doplňků jakou jsou řezy, kuchyňské spotřebiče, drátěné pojezdy apod..

Dřezy

Nabízí mimořádně široké spektrum dřezů určených k zabudování do roviny s pracovní deskou, které poskytuje nejrůznější modely a formy dřezů v provedení od nerezu až po materiál SILGRANIT v různých barvách. Podle konkrétního způsobu zabudování dřezu nabízíme dřezy firmy Blanco (výběr z 14 možných variant v materiálu SILGRANIT® a více jak 13 možných variant v provedení nerez.) Nabízíme také Granitové dřezy Schock s minimální údržbou.

Kuchyňské spotřebiče

Nabízíme širokou škálu značkových kuchyňských spotřebičů renomovaných značek jako jsou AEG, Bosch, Electrolux, Fagor, Franke, Miele, Siemens, Teka, Whirpool, Zanussi, apod.

Kuchyňská dvířka a prolisy

Nabízíme kompletní paletu všech druhů kuchyňských dvířek. V tomto ohledu úzce spolupracujeme se společnostmí ProBytex a Trachea. Nábytková dvířka dávno přerostla kategorii „kuchyňská“. Stále častěji je potkáváme v obývacích pokojích, koupelnách či ložnicích, v dětských pokojích a domácích pracovnách, ale také v kancelářích a ordinacích. Nabízíme také nábytková dvířka s individuální povrchovou úpravou Overface.

Drátěný program

Nedílnou součástí moderních kuchyní je i kvalitní drátěný program. V tomto ohledu vám můžeme nabídnou širokou paletu výrobků.