Kuchyňské linky na míru, zakázková výroba nábytku Ostrava

Zakázková výroba kuchyní a nábytku na míru Ostrava

V portfoliu naší zakázkové výroby nábytku najdete nejenom kuchyně s kvalitním zázemím profesionálního kuchyňského studia, stejně dobře jsme vám schopni navrhnout i vestavené skříně na míru, dětské pokoje nebo obývací pokoje na míru. Zakázaková výroba nábytku v Ostravě, to je Kuchyňské a nábytkové studio RENA.

Moderní kuchyně na míru 

Moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně navrhujeme a vyrábíme tak, abychom využili nejmodernějších trendů co se týče uspořádání kuchyňského nábytku a samozřejmě také vybraného materiálu. V oblibě jsou zejména široké plnovýsuvné šuplíky, výsuvné koše, výklopná kování horních skříněk, čisté linie, rovná dvířka, často lakovaná, nebo dýhované kuchyně z exotického dřeva. Používáme kování BLUM s doživotní zárukou. 

přejít na galerii - Moderní kuchyně na míru

Přejít na galerii

Klasické kuchyně na míru 

Klasické kuchyně na míru

Při navrhování kuchyně se snažíme co nejlépe využít daný prostor s ohledem na přání zákazníka. Kuchyně nejčastěji osazujeme foliovanými dvířky z MDF, kde si zákazník může vybrat z mnoha tvarů a 44 odstínů dřevin či uni barev. Samozřejmostí je kvalitní vybavení skříněk drátěným programem a dalšími doplňky, tak aby kuchyň byla hezká a zároveň účelná. 

přejít na galerii - Klasické kuchyně na míru

Přejít na galerii

Stylové kuchyně na míru 

Stylové kuchyně na míru

Při výrobě stylových kuchní na míru respektujeme charakteristiku interiéru. Na přání zákazníka volíme vhodné materiály a konzultujeme vhodnou dekoraci. Volba použitých materiálů je neomezená a můžeme je vhodně kombinovat s fóliemi, popřípadě uni barvami. Samozřejmostí je opět kvalitní vybavení skříněk drátěným programem a dalšími vhodnými

přejít na galerii - Stylové kuchyně na míru

Přejít na galerii

Uvažujete o nové kuchyni? Vaší poptávku zpracujeme ZDARMA nezávazná poptávka
Poslat poptávku